Šolsko leto 2015-2016

ŠPORTNA TEKMOVANJA

TEKMOVANJE

MENTOR

UVRSTITEV

Državno prvenstvo v badmintonu Marko Šikonja

2. mesto Matjaž Črnič

2. mesto ekipno

Državno tekmovanje v krosu Marko Šikonja

2. mesto Bogdan Hudorovac

3. mesto Matjaž Črnič

6. mesto Erik Kolenac

Državno tekmovanje v atletiki Marko Šikonja

1. mesto Matjaž Črnič

1. mesto Bogdan Hudorovac

6. mesto štafeta

7. mesto Erik Kolenac

9. mesto Mihael Košmerl

9. mesto Mateja Hudorovac

Športno plezanje Marko Šikonja,
Janez Jerman

1. mesto Bogdan Hudorovac

3. mesto Matjaž Črnič

Področno tekmovanje v
med dvema ognjema
Marko Šikonja 4. mesto
Področno v košarki Nejc Adlešič 2. mesto
Področno tekmovanje
v  nogometu
Marko Šikonja 1. mesto
Polfinalno tekmovanje v nogometu Marko Šikonja 3. mesto
Področno tekmovanje v atletiki Marko Šikonja

1. mesto: Bogdan Hudorovac

1. mesto: Ema Brodarič

1. mesto: Matjaž Črnič

1. mesto: Mihael Košmerl

1. mesto: Mateja Šuklje

1. mesto: Maja Hudorovac

3. mesto: Erik Kolenac

3. mesto: Nastja Džurdžević

3. mesto: Snežana Hudorovac

4. mesto: Rok Kolenac

4. mesto: Mateja Hudorovac

4. mesto: Fabjan Hudorovič

5. mesto: Danijel Brinc

5. mesto: Leon Zorec

 

TEKMOVANJE V TEHNIKI

TEKMOVANJE MENTOR UVRSTITEV
Regijsko srečanje mladih tehnikov Peter Mravinec

Zlato priznanje Mateja Žagar

Zlato priznanje Bogdan Hudorovac

Zlato priznanje Fabjan Hudorovič

Zlato priznanje Sebastjan Urbič

Srebrno priznanje Mateja Šuklje

Srebrno priznanje Matjaž Črnič

Srebrno priznanje Mihael Košmerl

Srebrno priznanje Jaka Bohte

Državno srečanje mladih tehnikov Peter Mravinec

Zlato priznanje Bogdan Hudorovac

Srebrno priznanje Mihael Košmerl

Srebrno priznanje Mateja Žagar

Srebrno priznanje Fabjan Hudorovič

VESELA ŠOLA

TEKMOVANJE MENTOR UVRSTITEV
Šolsko tekmovanje iz znanja Vesele šole Saša Schweiger

Bronasto priznanje: Danijel Brinc

Bronasto priznanje: Julija Krhin

NATEČAJ

TEKMOVANJE MENTOR UVRSTITEV
Zaključek nacionalnega natečaja Evropa v šoli 2015-2016 Ajda Skrbinšek Erik Kolenac: 2. mesto v državi