Skoči na glavno vsebino

Učenci 1., 2., 3. razreda so bili v letošnjem šolskem letu vključeni v projekt izmenjave knjižnega junaka. Preko projekta smo sodelovali s Podružnično osnovno šolo Rovtarske Žibrše. Najprej smo si izmenjali škrate, ki so potovali po domovih učencev in jih spodbujali k branju. Ko se je škrat vrnil pa smo prejeli še pismo, v katerim so izrazili željo, da bi nas obiskali. Z veseljem smo jih povabili na našo šolo. Tako so se 17. 6. 2024 odpravili na končni izlet v Belo krajino, v sklopu katerega so obiskali tudi našo šolo. Z učenci smo se na obisk navdušeno pripravljali že od jutra. Spekli smo piškote in okrasili razred. Ko so prišli, smo jim najprej postregli s piškoti in pijačo, nato smo jim zapeli šolsko himno Naša Milka. Za konec smo jih povabili še na sprostitev v multisenzorno sobo.

Related Images:

Dostopnost