Skoči na glavno vsebino
V sredo, 15. 5. 2024, je v telovadnici OŠ Mirana Jarca Črnomelj potekala regijska podelitev priznanj v okviru natečaja Evropa v šoli. Učenci vseh prijavljenih belokranjskih šol so prejeli priznanja za izjemne dosežke na likovnem, literarnem, fotografskem ter avdio-vizualnem področju. Naša učenka Anja Papa je prejela posebno nagrado na državnem nivoju za svoj likovni izdelek. Slikala je na temo “Dobro se z dobrim vrača”, ki je bila letošnja osrednja tema natečaja. Samo prireditev so popestrili izjemni nastopi učencev belokranjskih šol, med njimi tudi naša učenka Sabina Matkovič, ki je prisotne navdušila s svojim izjemnim glasom.
Iskrene čestitke nastopajoči učenki ter celotnemu oddelku PPVI V, ki je letos sodeloval na likovnem natečaju EVŠ.

Related Images:

Dostopnost