Skoči na glavno vsebino

V petek, 8. 12. 2023, je bila naša šola spet polna smeha, glasbe, veselja in spominov. V goste smo povabili upokojene delavce naše šole. Ker v tem šolskem letu praznujemo petdesetletnico naše šole, smo prireditev naslovili »50 želja za 50 let«.

Učenci so pripravili pester in praznično obarvan program. V sklopu dogodka smo vsi skupaj napisali 50 želja. Naše želje smo nato obesili na posebno smrečico, ki krasi vhod v šolo. Vsaka želja predstavlja del nas, naših sanj in pričakovanj za prihodnost šole.

Po prireditvi je sledilo druženje upokojencev ob pogostitvi, ki so jo pomagali pripraviti učenci. Čas je ob obujanju spominov hitro minil, za konec pa so si ogledali tudi prenovljene prostore v dijaškem domu.

Naj naslednjih 50 let prinese še več smeha, rasti in skupnih uspehov!

Related Images:

Dostopnost