Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 30. 11. 2023, je na naši šoli potekal praznično obarvan dogodek, poln veselja, smeha in umetniškega navdiha – adventna delavnica.  Združil je učence in učitelje šole v skupnem cilju ustvarjanja praznične čarobnosti. 

Učenci so ustvarili čudovite okraske, ki bodo krasili našo šolo v prihajajočih prazničnih tednih, poleg tega pa so se lotili izdelave čudovitih adventnih venčkov. Veselje in navdušenje sta bila očitna na obrazih naših malih umetnikov, ko so videli končne rezultate svojega truda. Nastali adventni venčki so ne le okrasitev, ampak simbol pričakovanja in upanja v tem posebnem času leta. Njihove sveče bodo ena za drugo zasvetile, prižigale luč v naših srcih ter nas spomnile na pomembnost medsebojnega spoštovanja in ljubezni. 

Skupaj smo ustvarili praznično vzdušje, ki nas bo spremljalo skozi ves december.  

 

Related Images:

Dostopnost