Skoči na glavno vsebino

V sredo, 11.10. 2023, smo se po kosilu odpravili v Tuzlo, kjer smo bili povabljeni na Edukativno zabavni kamp Damirja Muratoviča. Kamp je bil posvečen pokojnemu ravnatelju tuzelske šole, ki je bil eden glavnih pobudnikov sodelovanja z našo šolo. 

Ob prihodu v Tuzlo smo se namestili in odpravili na večerjo, kjer so nam postregli s tradicionalno bosansko hrano.

V četrtek smo se po zajtrku odpravili do planinskega doma Svatovac Poljice, kjer se je dogodek izvajal. Ajdin, Danijel in Laren so se z vrstniki pomerili v različnih športih in zabavnih igrah kot so nogomet, badminton, pikado in vlečenje vrvi, preizkusili pa so se tudi v hitrostnem jedenju šampite.

Daniel in Laren sta se odlično odrezala v pikadu in vlečenju vrvi in si v obeh disciplinah prislužila nagrado, Ajdin pa se je udeležil tekmovanja v badmintonu in uspešno predstavljal našo šolo v inkluzivnem nogometnem moštvu, ki je bilo sestavljeno iz učencev tuzelskih osnovnih šol.  

V petek smo si ogledali še panonska jezera in mestno središče ter se po kosilu odpravili proti domu.

Related Images:

Dostopnost