Skoči na glavno vsebino

V sredo, 15. 6. 2022, smo na OŠ Milke Šobar – Nataše imeli pestro popoldne. Po dolgem času smo znova organizirali tradicionalni piknik za starše in družine naših učencev. Na začetku je vse prisotne pozdravil ravnatelj Matjaž Barič, sledil pa je kratek kulturni program, v katerem so nastopili naši učenci. Ti so peli, plesali, repali, igrali na instrumente ter recitirali. Sledila pa je prava pojedina s čevapčiči, za katere je poskrbel »naš chef«, gospod Marjan Kolbezen. Pod vročim junijskim soncem smo preživeli prav lepo popoldne in upamo, da jih bo v prihodnje še več.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k izpeljavi našega piknika, zlasti:  Mesarstvo Pepe, Bar Gušt, Pizzerija pri Klepcu, PGD Črnomelj, Emonec Caffe, Bar pri Čurku ter Marjan Kolbezen. Iskrena hvala!

Related Images:

Dostopnost