Skoči na glavno vsebino

V soboto, 23. 4. 2022, je OŠ Poldeta Stražišarja organizirala državno matematično tekmovanje »Računanje je igra«. Udeležilo se ga je skupaj več kot 150 učencev iz cele Slovenije, ki so dosegli najboljše rezultate na šolskih tekmovanjih. Iz naše šole so se tekmovanja udeležili Lana Crljenica in Gabrijel Stanić iz 4. ter Doroteja Mavsar iz 6. razreda.

V jutranjih urah so se naši učenci odpravili na Jesenice, kjer so se zbrali vsi tekmovalci. Pri reševanju matematičnih nalog so se potrudili in dali vse od sebe. Za nagrado so nato obiskali gledališče Toneta Čufarja in si tam ogledali zanimivo gledališko predstavo Katarina in njen lonec. Po razglasitvi najboljših rezultatov in kosilu so se odpravili nazaj v Belo krajino.

Čestitamo vsem učencem za njihovo prizadevnost in vložen trud!

 

Related Images:

Dostopnost