Skoči na glavno vsebino

V torek, 8. 3. 2022, smo se učenci OŠ Milke Šobar – Nataše udeležili področnega tekmovanja v košarki, ki je letos potekalo v Brežicah. Pomerili smo se z vrstniki iz Brežic, Sevnice ter Krškega in na koncu osvojili odlično 3. mesto. Proti ekipam Brežic in Krškega smo prikazali nekaj dobrih potez, vendar smo na koncu morali priznati premoč nasprotniku in jim čestitati za zmago. Tekma proti Sevnici za 3. mesto pa je bila zelo razburljiva, odločale so zadnje minute. Po odličnem začetku naše ekipe so fantje v drugem polčasu nekoliko popustili in zapravili veliko prednost. V zadnji minuti srečanja je že kazalo na poraz, vendar so se fantje z borbeno igro in nekaj uspešnimi akcijami vrnili v igro ter v zadnjih sekundah srečanja zopet povedli in tekmo uspešno pripeljali h koncu.

Ekipa naše šole je bila zaradi odsotnosti nekaterih učencev precej okrnjena, tako da si David, Gabriel, Simon in Tim zaslužijo posebne čestitke, saj je vsak izmed njih brez menjave na igrišču prebil kar 72 minut. Kljub vidni utrujenosti in kar nekaj zgrešenih »zicerjih« so se fantje borili do zadnje minute in odigrali tekme ob upoštevanju načel »fair playa«.

Related Images:

Dostopnost