Skoči na glavno vsebino

Osnovna šola Milke Šobar – Nataše Črnomelj že peto leto aktivno sodeluje v projektu Pasavček, ki ga v okviru Javne agencije RS za varnost prometa vodi in koordinira Sektor za preventivo in vzgojo v cestnem prometu. V projektu vsako leto sodeluje preko 900 vrtčevskih skupin in šolskih oddelkov.

Naša šola je bila letos s strani koordinatorjev projekta izbrana za predstavitev našega dela. Tega je v četrtek, 17. 2. 2022, na izobraževanju za izvajalce projekta predstavil Nace Mirosavljević. Udeležencem izobraževanja je predstavil primere dobre prakse lanskoletne izvedbe projektnih aktivnosti.

Veseli nas, da smo lahko predstavili lastno delo in svoje ideje delili tudi z drugimi šolami in vrtci. Izbor naše šole je obenem tudi pozitivna povratna informacija o dosedanjem uspešnem delu na projektu.

Related Images:

Dostopnost