Skoči na glavno vsebino

Jesenske počitnice so tu in s seboj so odpeljale naše učence, da užijejo radosti narave, se spočijejo in pripravijo na nove šolske izzive. A mi, učitelji in vsi ostali delavci OŠ Milke Šobar – Nataše smo se odločili, da postanemo še modrejši, bolj strokovno podkovani, pa tudi razgibani in nadihani svežega zraka. V ponedeljek, 25. in v torek, 26. oktobra, smo poslušali predavanje in imeli delavnice pod vodstvom psihologinje dr. Tanje Ravnjak, z naslovom Čustvena stiska otrok v luči vedenjskih težav – nemoč ali izziv strokovnih delavcev. Predavanje nas je soočilo s številnimi izzivi, ki jih srečujemo pri svojem delu, skupaj pa smo iskali različne strategije, ki so nam lahko v pomoč pri spopadanju z njimi. Po ponedeljkovem predavanju smo se odpravili na pohod po gozdnih poteh v okolici izvira reke Krupe, kjer smo se naužili jesenskih barv, v torek pa je za zabavno jutranje razgibavanje in krepitev ekipnega duha poskrbel naš učitelj športa. Sedaj se tudi mi lahko zasluženo spočijemo in vas pričakamo napolnjeni z energijo in dobro voljo.

Vsem našim učencem želimo zabavne, poučne in barvite jesenske počitnice!

Related Images:

Dostopnost