Skoči na glavno vsebino

Učenci OŠ Milke Šobar – Nataše so se v petek, 23. 2. 2024, udeležili področnega tekmovanja v košarki v Novem mestu.  Poleg naše ekipe so sodelovali še vrstniki iz Novega mesta, Brežic ter Krškega. Fantje in dekleta so pokazali ogromno lepih potez, izvrstnih košev ter obilico srčnosti. Čeprav so bile tekme napete in polne adrenalina, so učenci igrali v duhu fair playa, za kar je potrebno pohvaliti prav vse. Naša ekipa si je priigrala 4. mesto, 1. mesto pa so povsem zasluženo zasedli OŠ dr. Mihajla Rostoharja iz Krškega. Kot presenečenje dneva so igralce in igralke prišli presenetiti profesionalni košarkarji iz KK Krka, ki so tudi podelili nagrade najboljšim. Čestitke vsem ekipam, ki so pokazale svoj talent in predanost igri.

Ekipo naše šole so zastopali Žan, Rok, Peter, Benjamin, Luka in David.  

Related Images:

Dostopnost