Skoči na glavno vsebino
V petek, 9. 2. 2024, je OŠ Milke Šobar – Nataše v sodelovanju s KC Semič organizirala dobrodelno stand up prireditev, ki je del aktivnosti ob obeležitvi 50 let delovanja šole. Nanjo so se odzvali vrhunski stand up komiki Perica Jerković, Ranko Babić, Mark Džamastagić in Alen Mastnak, ki so do solz nasmejali polno dvorano KC Semič. Svoj talent so uporabili za dobrodelni namen, saj se bo izkupiček od prodaje kart uporabil za organizacijo aktivnosti in slavnostne prireditve ob 50-letnici delovanja šole. 
 
V. d. ravnatelja Klavdija Žalec Štrekelj se skupaj s sodelavci in učenci OŠ Milke Šobar – Nataše iskreno in toplo zahvaljuje komikom, ki so izkazali pripravljenost in dobrosrčnost, posebno pa se zahvaljuje tudi vsem, ki so se dogodka udeležili. Vsak prispevek, je za nas namreč potrditev in priložnost, da organiziramo kakovostno prireditev, na kateri se bodo lahko naši učenci predstavili in pokazali svoje izjemne sposobnosti. 
 
Vabimo vas, da si ogledate tudi video zahvalo naših učencev: Zahvalni video.mp4
 
Foto: Uroš Novina (Občina Semič)
 

Related Images:

Dostopnost