Skoči na glavno vsebino

Osnovna šola Milke Šobar – Nataše se je danes bleščala. Pa ne samo od prazničnih lučk na božični jelki, ampak od vseh nasmehov, ki so se narisali na naše obraze. Petek, 22. 12. 2023, smo na šoli namreč obeležili dan samostojnosti in enotnosti s proslavo, ki pa je, seveda, bila božično obarvana. Najprej nas je vse nagovorila v. d. ravnatelja Klavdija Žalec Štrekelj, ki nam je razložila pomen tega državnega praznika in nam vsem, učencem in zaposlenim, zaželela mirne, nasmehov polne praznike ter zdrav in vesel skok v novo leto. Obiskal nas je tudi župan Občine Črnomelj, g. Andrej Kavšek, ki je povedal, da bi se lahko vsi od učencev OŠ Milke Šobar – Nataše naučili pristnosti in iskrenega nasmeha. Pozneje se je veliko plesalo, pelo, recitiralo, rajalo, letos pa smo si ogledali celo pravcati igrokaz z naslovom Čarovnija, ki so ga ustvarili učenci 3. in 4. razreda s svojo razredničarko. Ker pa so naši učenci izjemno pridni, radovedni in ustvarjalni, pa jih je, nič čudnega, obiskal Božiček in jim razdelil darila.  

Iskreno se zahvaljujemo podjetju A-sprint d.o.o. za polne darilne vrečke, ki so razveselile naše učence. 

Kolektiv Osnovne šole Milke Šobar – Nataše želi vsem čarobne praznike in uspešno v letu 2024!  

Related Images:

Dostopnost