Skoči na glavno vsebino

Na svetovni dan miru, ki ga obeležujemo danes, 21. septembra, smo z učenci osmih in devetih razredov izvedli tehniški dan Vzgojimo skupnost miru ter izkoristili priložnost, da okrepimo našo zavezanost k miru, strpnosti in nenasilju.

V sodelovanju s podjetjem MM trgovina d.o.o. smo kot donacijo prejeli poljski javor, ki zdaj krasi našo šolsko okolico. To drevo ni le simbol rasti, ampak tudi simbol enotnosti in miru med nami. Zdaj lahko vsi učenci in zaposleni prispevamo k rasti in skrbi za to čudovito drevo. Izdelali smo tudi lesene tablice za oznake drevesa, ki bodo pripomogle k ozaveščanju vseh o pomenu dreves in spodbujanju miru. Ob tem dogodku smo ustvarili tudi poseben plakat, okrašen s sporočili, ki spodbujajo mir, enotnost in strpnost.

MM trgovini d.o.o. in Borisu Müllerju se ob tej priložnosti še enkrat zahvaljujemo za donacijo.

Vabimo vas, da se na svoj način vključite v dejavnosti, ki krepijo našo skupnost in prispevajo k miru. Naj bo naša šola kraj, kjer rastejo tako znanje kot tudi vrednote, ki nas združujejo.

Related Images:

Dostopnost