Skoči na glavno vsebino

Po zaključku šolskega leta bi radi pokazali, kako pridno so delale roke naših učencev pri gospodinjstvu. Velikokrat je zadišalo po naši šoli po pici, belokranjski pogači, palačinkah. Posladkali smo se s sadno kupo, pripravili rojstnodnevno pecivo. Nismo pa bili uspešni samo v kuhinji, saj smo se povezali s črnomaljsko Komunalo, ogledali smo si čistilno napravo v Vojni vasi in obiskali banko SKB, kjer so nam razložili, kaj vse potrebujemo za odpiranje bančnega računa, kako lahko varčujemo. Delo na vrtu in urejanje zeliščnega vrta nam je prineslo veliko praktičnih izkušenj. Naučili smo se prve korake šivanja in smo ponosno pokazali ročno izdelane manjše blazine in žogice. Prav tako smo presenetili sošolce in učitelje z našo kamišibaj predstavo z naslovom Ljubezenska higiena. Poučne šolske ure se zaključujejo, naše dogodivščine, pustolovščine pa se nadaljujejo septembra.

Related Images:

Dostopnost