Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Milke Šobar – Nataše smo proslavili kulturni dan drugače kot ga sicer. Najprej so potekale aktivnosti po razredih, kjer so učenci spoznavali ljubezensko zgodbo Povodnega moža in Uršike, se učilo o življenju in delu Franceta Prešerna in se igrali namizno igro, s katero so svoje znanje tudi preverili. Aktivnosti je prekinil obisk samega Franceta Prešerna, ki je otrokom posladkal torek s suhimi figami, ostal pa je tudi na proslavi. Letos smo se kulturno izražali preko petja in plesa na prvih šolskih karaokah in ker so se naši učenci tako dobro odrezali, smo skupaj sprejeli odločitev, da bodo te postale tradicionalne. Vsakič znova nas namreč preseneti, koliko talenta se skriva v učencih naše šole.

Ob tej priložnosti vas povabimo, da si ogledate tudi posnetek, ki so ga ustvarili učenci PPVI IV s svojo mentorico in učiteljico Katjo Bahor.

https://drive.google.com/file/d/1prM3tXXk9H1tUndWoN2T_rp3QUKDHFrv/view?usp=sharing

Related Images:

Dostopnost