Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 15. 12. 2019, smo se učenci OŠ Milke Šobar – Nataše v Novem mestu udeležili tekmovanja v boju med dvema ognjema. Za našo šolo so se borili Kristina Hudorovič, Lana Hudorovac, Aldijan Šuvić, Tjaša Kovačič, Rok Mausar, Domen Matkovič, Peter Burgar, Genta Aliti, Žan Verbanec Jerman, David Simonič, Anže Gjerek in Gaia Planinc. Pomerili smo se z ekipami iz Novega mesta, Brežic in Krškega. V treh razburljivih tekmah nam je zmanjkalo zbranosti in nekoliko športne sreče, tako da smo na koncu osvojili 4. mesto. Za našo ekipo je bila to odlična izkušnja, iz katere smo se veliko naučili, vsem ostalim ekipam pa čestitamo za osvojene pokale. Razveselila pa nas je tudi naša nekdanja učiteljica Andreja Schwenner, ki je skrivaj navijala za nas.

Related Images:

Dostopnost