Skoči na glavno vsebino

Tudi v letošnjem šolskem letu smo se prijavili na mednarodni natečaj ENOart in ustvarjali z odpadnimi materiali. Tema natečaja je bila »RIBA«, na natečaju pa je sodelovalo kar 87 izdelkov, ki so jih izdelali učenci iz celega sveta. Naši učenci so izdelali kar tri izdelke, in sicer iz odpadnega papirja, lesa in iz pločevine. Iz lesa je nastala zelo velika skulptura krapa, s katero so se učenci David H., Simon Š. in Tim T. uvrstili na 3. mesto v najštevilčnejši kategoriji »osnovna šola«, kjer je bilo prijavljenih 79 izdelkov. Komisijo, ki je izdelek naših učencev uvrstila na 3. mesto, so sestavljali strokovnjaki iz Finske, Italije in Slovenije. Zelo smo ponosni na izjemen dosežek naših učencev!

Komentar komisije:

Carp springs from a complex yet solid and stable structure. The end result makes the composition resemble a monument to the fish.

Related Images:

Dostopnost