Skoči na glavno vsebino
Tudi tekom letošnjega leta so učenci OŠ Milke Šobar – Nataše likovno ustvarjali za natečaj Evropa v šoli. V tem šolskem letu so se organizatorji natečaja osredotočili na 12. cilj trajnostnega razvoja ‒ zagotoviti trajnostne načine proizvodnje in porabe. Natečaj je zato nosil naslov Če kruhek pade ti na tla, poberi in poljubi gaTudi naši učenci se zelo dobro zavedajo, kako pomembno je, da hrane ne zavržemo in jo delimo z drugimi. To so zelo nazorno, zlasti pa domiselno in likovno dovršeno upodobili na svojih likovnih delih
Na regijskem nivoju se je med najboljša likovna dela uvrstilo kar deset likovnih del, strokovno žirijo na državnem nivoju pa so tako navdušila, da so izmed petih posebnih nagrad kar štiri nagrade podelili našim učencem. Nagrajenci natečaja so postali Ana Hutar, Rok Perko, Žiga Hudorovac in  Danijel Simić.
Iskrene čestitke učencem in mentorjem!

Related Images:

Dostopnost