Skoči na glavno vsebino

Učenca OŠ Milke Šobar – Nataše, Nejc Moravec in Simon Škof, sta se od 24. do 26. 10. 2019 na povabilo Badminton kluba Tuzla udeležila mednarodnega prvenstva v badmintonu. Na prvenstvu je sodelovalo 14 šol iz Bosne in Hercegovine, Bolgarije, Srbije, Hrvaške, Črne gore in Slovenije. Naša učenca sta suvereno predstavljala našo šolo in na koncu dosegla dobri uvrstitvi ter prejela vsak svojo medaljo. Nejc je osvojil 5.−8.mesto, Simon pa 16.−24. mesto.

Poleg tekmovanja smo si ogledali številne znamenitosti v Tuzli, Doboju in Banji Luki in se seveda tudi družili z vrstniki. Spoznali smo nove prijatelje in upamo, da se bomo kmalu odpravili v Sofijo in Kotor, kamor smo bili prisrčno vabljeni.

Hvala vsem, ki ste nam omogočili udeležbo na prvenstvu.

Related Images:

Dostopnost