V petek, 22. marca 2019, je v športni dvorani OŠ Loka potekalo tradicionalno srečanje belokranjskih šol v odbojki, katerega organizatorica je bila letos naša šola.

Tekmovanja se je udeležilo kar devet šol in vrtcev, in sicer OŠ Milke Šobar – Nataše, OŠ Loka, SŠ Črnomelj, OŠ Metlika, OŠ Podzemelj, OŠ Vinica, OŠ Dragatuš ter OŠ Mirana Jarca z vrtcem Metlika. Tekme so potekale v športnem in prijateljskem vzdušju. Po nekoliko slabšem začetku na prvi tekmi smo učitelji naše šole uspeli priti do finala brez nadaljnjega poraza. Velika zasluga gre tudi najštevilčnejši, najglasnejši in najboljši navijaški ekipi Milka.

V finalu je slavila OŠ Podzemelj, naša šola je osvojila 2. mesto, 3. mesto pa sta si delili SŠ Črnomelj in OŠ Loka.

Druženje smo nadaljevali v gostišču Muller, kjer smo najboljšim trem ekipam podelili pokale, OŠ Vinica pa je prejela štafetno palico za organizacijo naslednjega tekmovanja.

Email this to someoneShare on Google+Share on Facebook
Dostopnost